TULsie.pl specjaliści od chust i nosidełek | 24hugs
Sklep: al. Waszyngtona 22, Warszawa
+48 507 157 051, przy@tulsie.pl
Ważna informacja 1

Ważna informacja

Drodzy, potrzeba przytulania się dzieci do rodziców i rodziców do dzieci, potrzeby bliskości i bezpieczeństwa, czy też potrzeba uwolnienia rąk jest niezależna od czynników zewnętrznych. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie da się nagle powiedzieć tym Waszym potrzebom „stop”…

Troszcząc się o bezpieczeństwo i zdrowie nas wszystkich, zmieniamy czasowo zasady funkcjonowania pracowni noszenia dzieci TULsię | 24hugs przy Al. Waszyngtona 22.

Od 14 do 28 marca 2020 roku będziemy dostępni w odpowiedzi na Wasze zgłoszone zapotrzebowanie. Zapraszamy do kontaktu mailowego (przy@tulsie.plhej@24hugs.pl) i telefonicznego (+48 507 157 051), abyśmy mogli wspólnie ustalić termin indywidualnego spotkania w pracowni noszenia w celu m.in.: zakupu chusty, nosidła, słuchawek wygłuszających, itp; doboru nosidła czy nauki wiązania chusty.

Sklep internetowy funkcjonuje bez zmian, choć odbiory osobiste zakupionych produktów będą możliwe po wcześniejszym umówieniu. W ślad za ogólnodostępnymi zaleceniami, zachęcamy Was do zakupów online i deklarujemy nasze szczególne wsparcie – będziemy Was instruować w zakresie obsługi chust i nosideł również online!

Ogromnie zależy nam, aby nie pozostawiać Waszych pilnych potrzeb bez odpowiedzi i w najbliższych dniach spotykać się z Wami indywidualnie oraz przy zachowaniu zwiększonych środków ostrożności.

Dbajcie o siebie i swoich bliskich New Module Without Title 1

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Shopping cart

0

No products in the cart.

Join Waitlist We will inform you when the product arrives in stock. Please leave your valid email address below.