Opublikowano:

TULsie.pl w mediach

TULsie.pl Pytanie na Śniadanie TVP2 04-05-2017

 

Naszą wiedzą i doświadczeniem nt. bezpiecznego noszenia maluszków staramy się dzielić nie tylko podczas konsultacji indywidualnych, ale także za pośrednictwem mediów – choćby w “Pytaniu na śniadanie” w TVP 2…

 

Pytanie na śniadanie, TVP 1 – Jak wybrać nosidło dla dziecka?

Podczas kolejnej wizyty teamu TULsie.pl w programie “Pytanie na śniadanie” prowadzący zarzucili nas mnóstwem pytań, które miały dać rodzicom odpowiedź na niezwykle trudne pytanie “jak dobrze wybrać nosidełko dla dziecka?”. Po garść istotnych informacji o nosidłach zapraszamy do świątecznego, majowego wydania PnŚ.

Więcej: http://bit.ly/jak_wybrac_nosidlo_w_PnS

Pytanie na śniadanie, TVP 1 – Czym się różni wisiadło od dobrego nosidła dla dzieci?

Aktualnie rodzice mają szeroki wybór narzędzi do noszenia dzieci, jednak nie wszystkie produkty dostępne na rynku spełniają kryteria dobrego nosidła. Jak zatem odróżnić nosidło od tzw. wisiadła, jak dobrze dobrać nosidełko dla maluszka i rodzica? Na te i inne pytania team TULsie.pl odpowiadał wprost z kanapy programu śniadaniowego “Pytanie na śniadanie”.

Więcej:

 

Pytanie na śniadanie, TVP 1 – Jak bezpiecznie nosić dziecko w chuście?

W programie śniadaniowym “Pytanie na śniadanie” pojawiliśmy się w roli eksperta – doradcy noszenia dzieci ClauWi – i mówiliśmy o tym czy noszenie dziecka w chuście jest bezpieczne i jak wykonać wiązanie chusty, które będzie stabilne, trwałe i zapewni maluszkowi zdrowa pozycję.

Więcej: http://bit.ly/chusty_w_PnS


tasteaway.pl – Już nie wyobrażam sobie podróżowania z dzieckiem bez nosidła!

Jeśli zastanawiacie się czy i jak podróżować z dziećmi, zajrzyjcie na bloga tasteaway.pl, a gdy już obierzecie kierunek – zgodnie z sugestią Natalii – odwiedźcie TULsie.pl, aby dobrać i wypożyczyć nosidełko, które ułatwi i uprzyjemni Wam wakacje 🙂

Więcej: http://bit.ly/2D3Qu8f


pragmatka.pl – Chusta czy nosidło – testujemy!

Gdy Twoje serce krzyczy “nosidło”, a rozum spokojnym tonem oznajmia “chusta”… Gdy brakuje Ci doświadczenia, argumentów i wyobraźni oraz gdy ciekawi Cię co o tym całym noszeniu myśli fizjoterapeuta dziecięcy, przeczytaj efekty testu, który przeprowadziła autorka bloga pragmatka.pl pod  czujnym okiem fizjoterapeuty i doradcy noszenia dzieci – team & produkty TULsie.pl.

Więcej: http://bit.ly/2GHbwhT

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.