Chcę to! Poinformujemy gdy produkt dotrze do naszego magazynu. Poniżej pozostaw swój adres email.
Email Ilość Nikomu nie przekazujemy adresów email.
TULsie.pl specjaliści od chust i nosidełek | 24hugs
Sklep: al. Waszyngtona 22, Warszawa
+48 507 157 051, przy@tulsie.pl

Nosidełka ergonomiczne dla dzieci – pokaż dziecku świat!

Nosidełka dla dzieci cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Nie powinno to dziwić! Są wygodne dla maluszków…

…i dla rodziców, są połączeniem funkcjonalności z estetyką, umożliwiają dziecku obserwację świata czując jednocześnie bliskość swojego rodzica, uwalniają ręce opiekunów.

Nosidełko ergonomiczne może być alternatywą lub uzupełnieniem dla niewygodnych i dużych wózków, które nie zawsze się sprawdzają – są nieporęczne, zajmują dużo miejsca w bagażniku, trudno zmieścić się z nimi do tramwaju lub autobusu, nie sprawdzają się nad morzem i w górach. Nosidełko jest bardziej kompaktowe i znacznie wygodniejsze. Dzięki niemu maluszek czuje bliskość mamy lub taty, dochodzące dźwięki lub obrazy przyjmuje zatem znacznie spokojniej. Może oglądać świat z perspektywy rodzica, co pozytywnie wpływa na jego rozwój. Nosidełko dla dziecka to również wygoda dla rodzica, który ma wolne ręce i może jednocześnie nosić dziecko i robić inne rzeczy: płacić za zakupy, skasować bilet w tramwaju lub trzymać za rękę starszego malucha kroczącego obok. Nosidełka ergonomiczne nie obciążają kręgosłupa rodzica i są bardzo wygodne.

Zadbaliśmy o zróżnicowaną ofertę

Wymagania naszych klientów są zróżnicowane. Dlatego nasza oferta jest różnorodna. Zebraliśmy w niej produkty pochodzące od cenionych i znanych na rynku producentów nosidełek dla dzieci. Oferujemy nosidełka od takich firm jak Tarabanik, Fidella, Tula, Kavka, LennyLamb, Kibi, Zaffiro Design czy też Storchenwiege. Wszystkie charakteryzują się zabezpieczeniami, które gwarantują bezpieczeństwo podczas noszenia dziecka oraz doskonałą jakością materiałów, przyjemnych dla dziecka. Podczas wyboru produktów, kierowaliśmy się jakością wykonania, a także ergonomicznością nosidełek dla dzieci. Dlatego, oferujemy wyłącznie nosidła z miękkim i szerokim panelem, które pozwalają wyłącznie na noszenie dziecka przodem do rodzica. Zadbaliśmy o to, aby nasi klienci mogli wybierać spośród najlepszych modeli dostępnych na rynku, zapewniających optymalny komfort zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Zróżnicowana oferta pozwala wybrać nosidełka dla mniejszych dzieci, a także dla tych starszych. Wiele modeli nosidełek zaprojektowanych jest tak, aby rosły wraz z dzieckiem, co zapewnia również oszczędności.

Wiemy co ważne dla rodziców

Dla rodziców szukających najlepszych nosidełek dla swoich dzieci, najważniejsze jest bezpieczeństwo. Wielostopniowe mechanizmy regulacji panelu, zastosowanie bezpiecznych dla dziecka materiałów oraz klamer, kapturki chroniące główkę malucha – wszystko to sprawia, że nosidełko spełnia kryteria wielu rodziców. Dodatkowo, oferowane przez nas modele nosidełek są zgodne ze wszystkimi wymaganiami normami. Oprócz bezpieczeństwa ważna jest również wygoda. Modele nosidełek znajdujące się w naszej ofercie charakteryzują się miękkim wypełnieniem pasów, co zapewnia komfort w trakcie noszenia i dziecku, i rodzicowi. Nosidełka charakteryzują się również niepowtarzalnym designem – mnogość kolorów i wzorów jest ogromna! Można wybierać spośród modeli w printy roślinne, zwierzęce, geometryczne, a także gładkie o różnych barwach.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Nosidełka dla dzieci

czytaj więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 75

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.