Chcę to! Poinformujemy gdy produkt dotrze do naszego magazynu. Poniżej pozostaw swój adres email.
Email Ilość Nikomu nie przekazujemy adresów email.
TULsie.pl specjaliści od chust i nosidełek | 24hugs
Sklep: al. Waszyngtona 22, Warszawa
+48 507 157 051, przy@tulsie.pl

Chusty do noszenia dzieci

Chusty do noszenia dzieci są wyjątkowo wygodne, zapewniają bliskość i komfort. Są doskonałą alternatywą dla …


…wózków, kołysek, a przede wszystkim dla noszenia dziecka na rękach. Rodzic korzystający z chusty do noszenia ma wolne ręce, dzięki czemu może uporać się z najważniejszymi domowymi obowiązkami, nie tracąc bliskiego kontaktu z maluszkiem.


Zalety korzystania z chusty do noszenia dzieci:

Zaspokojenie potrzeby bliskości. Chusty do noszenia dzieci zapewniają bliskość, która dla małego dziecka jest niezwykle ważna. Dotyk skóry rodzica, bicie jego serca, zapach, a także głos sprawiają, że maluch czuje się bezpiecznie, co jest bardzo istotne dla prawidłowego rozwoju.

Umożliwia szybką reakcje rodzica w trudnych chwilach. Małe dzieci często cierpią na kolki, marudzą także, kiedy rosną im pierwsze ząbki. Zdarzają się również bolesne infekcje. Rodzic noszący dziecko w chuście może towarzyszyć mu i koić tuleniem w tych trudnych dla malucha momentach.

Pozwala zapewnić naturalną pozycję. Chusta daje rodzicowi możliwość prawidłowego wypozycjonowania ciała maluszka, aby podczas noszenia nie było ono przedwcześnie pionizowane, czyli aby kręgosłup nie był zbytnio obciążany przez główkę. Niemowlę w prawidłowo zawiązanej chuście przyjmuje tzw. pozycję zgięciowo-odwiedzeniową, która pozwala na ułożenie kręgosłupa w bezpiecznej pozycji.

Dodatkowo, bycie blisko dziecka pozwala na budowanie zaufania pomiędzy dzieckiem a rodzicem

Chusta do noszenia dziecka – komfort dla malucha i dla rodzica

Chusta zapewnia komfort dla malucha, który czuje bliskość rodzica, ale jest również wygodna dla rodzica. Dzięki jej zastosowaniu ma on wolne ręce. Nosząc dziecko może w tym samym czasie przygotować dla niego jedzenie lub picie, zająć się czynnościami domowymi. Chusta doskonale sprawdza się w sytuacji, kiedy rodzice mają gromadkę dzieci w podobnym wieku – wolne ręce są wtedy bardzo potrzebne!

Chusta równomiernie rozkłada ciężar dziecka na ramiona oraz plecy, a środek ciężkości znajduje się wysoko i blisko ciała. To wszystko sprawia, że kręgosłup rodzica jest mniej obciążony niż podczas klasycznego noszenia dziecka na rękach.

Zadbaliśmy o zróżnicowanie oferty

W sklepie TULsie.pl zadbaliśmy o to, aby oferta chust do noszenia była zróżnicowana. Oferujemy zarówno tkane chusty długie, jak i chusty kołowe. W naszej ofercie znajdują się chusty od najlepszych i cenionych na rynku producentów artykułów dla najmłodszych, a więc najbardziej wymagających klientów. Wśród producentów znajduje się np. LennyLamb, Zaffiro czy Little Frog. Zapewniamy bogata gamę kolorystyczną chust – od popieli i beżów, poprzez wyraziste turkusy, opale i czerwienie, aż do chust wielokolorowych, a także najwyższa jakość materiałów. Najczęściej w naszej ofercie pojawiają się chusty tkane splotem skośno-krzyżowym oraz żakardowym, bardzo wytrzymałe i przyjazne maluchowi.

Oferujemy również możliwość skrócenia chust tkanych – zarówno tych kupionych w naszym sklepie TULsię.pl, jak i tych, które zakupili Państwo w innym sklepie, ale okazały się zbyt długie. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu!

Chusty do noszenia dzieci

czytaj więcej

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

Shopping cart

0

Brak produktów w koszyku.